Zabiegi kosmetyczne

18 grudnia 2012 | Kategoria: Ciało, Pielęgnacja | Tagi: , , , ,

Zabiegi kosmetyczne Gabinety kosmetyczne są miejscem, w którym każdy kto ma ochotę może dodatkowo zadbać o swoją urodę, ale dodatkowo też o zdrowie. Jak wiadomo w gabinecie kosmetycznym można zrobić manicure i pedicure, makijaż na wszelką okazję, ale gabinety oferują również szeroką gamę masaży. Począwszy od masaży limfatycznych, poprzez relaksujące, a skończywszy na antycellulitowych. Wiele gabinetów w ostatnim czasie rozszerza swoje usługi o solaria, sauny i opalania natryskowe, lecz największą furorę robią nowoczesne maszyny wspomagające odchudzanie i oczyszczające organizm. Wśród tych maszyn wymienić warto urządzenie, które wywołuje niesłyszalne fale poruszające naszymi mięśniami i stawami, w taki sposób że powoduje to zanik tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji stawów. Kolejnym urządzeniem jest tak zwany Power Slim, którego działanie oparte jest na promieniach podczerwonych. Człowiek wchodzi do hermetycznej kapsuły i na jego nogi i pośladki podawane są promienie, które powodują likwidacje cellulitu oraz zmniejszają tkankę tłuszczową.


I tak różnego rodzaju mleczka, emulsje, żele do mycia, toniki czy wreszcie kremy może nabyć dla siebie zarówno "pryszczata małolata", jak i stateczna starsza pani. Ta druga może zaopatrzyć się w wyspecjalizowane kremy pod zmarszczki pod oczyma, natomiast jej młodsza koleżanka ma możliwość nabycia także "kolorowanych" kremów matujących, łączących pielęgnację z delikatnym tuszowaniem krępujących niedoskonałości.

O stronie

Twarz to pierwsza część ciała, z jaką stykają się ludzie mający z nami do czynienia. Bywa, że różnego rodzaju niedoskonałości, jakie się na niej pojawiają, są przyczyną olbrzymich kompleksów. Któż bowiem w wieku młodzieńczym nie przeżywał gehenny związanej z trądzikiem, zaś w późniejszym wieku nie czuł obawy przed pojawieniem się zmarszczek? Trudno pocieszać się myślą, że wszelkie zmiany tego typu są "normalne" w czasach, gdy firmy kosmetyczne oferują naprawdę spory wybór preparatów do pielęgnacji właściwie każdego typu skóry, niezależnie od jej wieku czy problemów, z którymi się boryka.