Kremy do rąk

16 marca 2013 | Kategoria: Kosmetyki | Tagi: , , ,

Kremy do rąk sa dla nich zbawieniem w naszym klimatyzowanym świecie gdzie ich skóra się bardzo przesusza przez co szybciej się starzeje, nie jest to wcale dobre ani przyjemne, jeżeli całe życie się nie używa kremów do rąk można zapomnieć o ładnej i zadbanej skórze rąk która jest po prostu zaniedbana. Nasze dłonie są bardzo narażone na działanie naszej cywilizacji, rafują dość drastycznie na klimatyzację, potrafią się nieznośni wysuszyć aż każdy ruch wydaje nie miły odgłos. Kremy do rąk dzielimy również na różne, są kremy nawilżające i te intensywnie nawilżające, dostępne są kremy odżywiające, zmiękczające oraz nawet kremy odmładzające. Kremy odmładzające mają kilka składników podobnych do kremów przeciwzmarszczkowych. Pomagają one zatrzymać na dłużej młodość dłoni, dzięki nim skóra staje się gładsza a delikatne fałdki znacznie się zmniejszają. Kremy odżywcze zmieniają koloryt skóry, staje się ona bardziej promienna gdyż jest bardzo dobrze odżywiona. Dzięki kremom nasze dłonie mogą być zawsze piękne, i zadbane.


I tak różnego rodzaju mleczka, emulsje, żele do mycia, toniki czy wreszcie kremy może nabyć dla siebie zarówno "pryszczata małolata", jak i stateczna starsza pani. Ta druga może zaopatrzyć się w wyspecjalizowane kremy pod zmarszczki pod oczyma, natomiast jej młodsza koleżanka ma możliwość nabycia także "kolorowanych" kremów matujących, łączących pielęgnację z delikatnym tuszowaniem krępujących niedoskonałości.

O stronie

Twarz to pierwsza część ciała, z jaką stykają się ludzie mający z nami do czynienia. Bywa, że różnego rodzaju niedoskonałości, jakie się na niej pojawiają, są przyczyną olbrzymich kompleksów. Któż bowiem w wieku młodzieńczym nie przeżywał gehenny związanej z trądzikiem, zaś w późniejszym wieku nie czuł obawy przed pojawieniem się zmarszczek? Trudno pocieszać się myślą, że wszelkie zmiany tego typu są "normalne" w czasach, gdy firmy kosmetyczne oferują naprawdę spory wybór preparatów do pielęgnacji właściwie każdego typu skóry, niezależnie od jej wieku czy problemów, z którymi się boryka.