Jaki tusz wybrać

2 kwietnia 2013 | Kategoria: Twarz | Tagi: , , , , , ,

Tusz do rzęs jest naszym jak najbardziej codziennym kosmykiem, praktycznie niema dnia byśmy go nie używały. Zawsze staramy się mieć go przy sobie by w razie czego poprawić makijaż. To właśnie tusz nam pozwala na to byśmy miały piękne i zadbane oczy by nasze spojrzenie było kuszące i wprost idealne. Jesteśmy wdzięczne twórcom mascara, że jest tak wiele ich rodzajów i, że możemy wybrać te najlepsza która naprawdę spełni nasze oczekiwania w makijażu. Tusz do rzęs daje nam możliwość przyciemnienia naturalnych włosków w delikatny dla nich sposób. Tusze do rzęs mogą być nastawione na pielęgnację rzęs bardziej złożona lub na ta delikatniejsza czyli albo są wodoodporne i mają większy wpływ na strukturę włosa lub też po prostu są delikatne i nie są wodoodporne i mogą się rozmazywać. Również możemy wybierać spośród mascar podkręcających, wydłużających czy tez pogrubiających. ten wybór jest tak duży, ze naprawdę możemy się zmieniać w bardzo szyki i delikatny sposób. Dlatego tak bardzo kochamy ten kosmetyk.


I tak różnego rodzaju mleczka, emulsje, żele do mycia, toniki czy wreszcie kremy może nabyć dla siebie zarówno "pryszczata małolata", jak i stateczna starsza pani. Ta druga może zaopatrzyć się w wyspecjalizowane kremy pod zmarszczki pod oczyma, natomiast jej młodsza koleżanka ma możliwość nabycia także "kolorowanych" kremów matujących, łączących pielęgnację z delikatnym tuszowaniem krępujących niedoskonałości.

O stronie

Twarz to pierwsza część ciała, z jaką stykają się ludzie mający z nami do czynienia. Bywa, że różnego rodzaju niedoskonałości, jakie się na niej pojawiają, są przyczyną olbrzymich kompleksów. Któż bowiem w wieku młodzieńczym nie przeżywał gehenny związanej z trądzikiem, zaś w późniejszym wieku nie czuł obawy przed pojawieniem się zmarszczek? Trudno pocieszać się myślą, że wszelkie zmiany tego typu są "normalne" w czasach, gdy firmy kosmetyczne oferują naprawdę spory wybór preparatów do pielęgnacji właściwie każdego typu skóry, niezależnie od jej wieku czy problemów, z którymi się boryka.