Higiena intymna

20 kwietnia 2013 | Kategoria: Ciało, Pielęgnacja | Tagi: , , , ,

Higiena intymna Dla kobiet najważniejszym miejscem do pielęgnacji jest ich intymność. Natura tak stworzyła kobiety, że nie mogą się one obejść bez specjalistycznych środków do utrzymania higieny intymnej. Obecnie farmakologia i kosmetologia stworzyły wiele marek płynów i żeli do higieny intymnej. Możesz wybierać między tymi bardziej kremowymi lub mniej pieniącymi bardziej żelowymi. Każdy z nich jednak ma ten sam odczyn pH. Musi być on obojętny dla skóry by ni wyjałowić jej i by nie spowodować powstania niepokojących zmian naskórnych w okolicach pochwy. Jeżeli źle reagujesz na zapach płynu do higieny intymnej powinnaś zacząć stosować płyny bezzapachowe, dzięki temu będzie ta pielęgnacja bardziej neutralna dla ciebie. Pielęgnacja okolic intymnych jest codziennie konieczna. Konieczna jest w połączeniu z tymi płynami, są one całkowicie bezpieczne dla skóry a i mogą pomagać w wyleczeniu pewnych schorzeń. Dzięki temu niektóre płyny uzyskały wielką sławę. Lecz jest to wiadome, że najlepszym lekarstwem jest higiena.

Mamy mnóstwo zabiegów kosmetycznych, ale ten jest najlepszy - studio-unique.eu/kosmetyka-estetyczna
I tak różnego rodzaju mleczka, emulsje, żele do mycia, toniki czy wreszcie kremy może nabyć dla siebie zarówno "pryszczata małolata", jak i stateczna starsza pani. Ta druga może zaopatrzyć się w wyspecjalizowane kremy pod zmarszczki pod oczyma, natomiast jej młodsza koleżanka ma możliwość nabycia także "kolorowanych" kremów matujących, łączących pielęgnację z delikatnym tuszowaniem krępujących niedoskonałości.

O stronie

Twarz to pierwsza część ciała, z jaką stykają się ludzie mający z nami do czynienia. Bywa, że różnego rodzaju niedoskonałości, jakie się na niej pojawiają, są przyczyną olbrzymich kompleksów. Któż bowiem w wieku młodzieńczym nie przeżywał gehenny związanej z trądzikiem, zaś w późniejszym wieku nie czuł obawy przed pojawieniem się zmarszczek? Trudno pocieszać się myślą, że wszelkie zmiany tego typu są "normalne" w czasach, gdy firmy kosmetyczne oferują naprawdę spory wybór preparatów do pielęgnacji właściwie każdego typu skóry, niezależnie od jej wieku czy problemów, z którymi się boryka. lustra do wizaźu olejek do włosłw obrączki złote